Suvemuuseum - putukate maailm

Autor:

Kaisa Viira
Suvemuuseum - putukate maailm
Eesti Loodusmuuseum

Lisainfo

Eesti Loodusmuuseum
Tel: (+372)6411739

Nii nagu varasemalt, ootab Eesti Loodusmuuseum ka sel aastal uudishimulikke 6-10-aastaseid loodusesõpru Suvemuuseumisse! Suvemuuseum toimub kord nädalas neljapäeviti ning igal kohtumisel uuritakse ühte põnevat teemat – kavas on palju avastamist lustakate tegevuste saatel!

 

Suvemuuseum toimub 1.-29. juulil neljapäeviti kell 12-14. Igal toimumiskorral on erinev teema ning kahe tunni sisse mahub mitmeid mängulisi tegevusi, mis käsitletavat teemat avavad.

 

Igal Suvemuuseumi toimumiskorral on osalejate arv piiratud – kindlusta endale koht eelmüügist ostetud piletiga (eelmüük lõppeb toimumise päeval kell 10)! Kohapeal, muuseumi kassast, vahetult enne Suvemuuseumi toimumist, saab pileti osta vaid vabade kohtade olemasolul.

 

Suvemuuseumi pileti hind on 3€ (piletiga saab lisaks Suvemuuseumis osalemisele külastada ka kõiki loodusmuuseumi näituseid). NB! Saatjad, kes soovivad lapsega koos Suvemuuseumisse tulla, peavad soetama muuseumipileti (sooduspilet 3€, täispilet 7€).

 

Suvemuuseum toimub Eesti Loodusmuuseumis, Tallinna vanalinnas (Lai 29a).

 

29. juuli - putukate maailm 

 

Selle suve viimases Suvemuuseumis on luubi all putukad. Putukaid on maailmas väga palju, kuid ometi osasid neist me üldse ei märka. Putukatega parema tutvuse tegemiseks pistetakse näpud mulda, piilutakse mikroskoopi ja uuritakse putukaid väga lähedalt. Proovitakse ka ise putuka elu elada ja minnakse õue putukat mängima!